Om oss

Om oss

Åhnberg & Partners grundades 2008 och vi är en redovisningsbyrå som erbjuder heltäckande ekonomisk service och rådgivning. I dagsläget är vi 27 anställda och hjälper årligen över 350 kunder. För många av våra kunder fungerar vi som deras externa ekonomiavdelning och sköter allt det ekonomiska, medan vi för vissa kunder bara finns som en hjälpande hand med granskning och rådgivning. Alla företag har olika behov och vi låter därför flexibilitet och specifika behov genomsyra alla våra uppdrag.

Vill du jobba hos oss?

Vi är ständigt på jakt efter nya kollegor! På vår karriärs-sida kan du se våra lediga tjänster och connecta med oss så du har koll på när vi har någon ny tjänst på gång.

Karriärsida

Vill du hålla dig uppdaterad om vad som händer hos oss?

Kul, följ oss på sociala medier!

Facebook Instagram LinkedIn

Vår roll i samhället

Vi precis som alla företag har en otroligt viktig roll i samhället. Som redovisningsbyrå agerar vi expert och rådgivare åt företag och säkerställer att den ekonomiska informationen är korrekt och når upp till krav och förväntningar. Vi vill bidra till ett fungerande och hållbart företagande och för oss är det en självklarhet att ta ett stort socialt ansvar. Vi har sedan ett par år tillbaka ett gediget hållbarhetsarbete där vi löpande arbetar med frågor som inte bara rör ekonomiska frågor utan även sociala och miljömässiga områden. Hur vi bedriver vår verksamhet påverkar inte bara våra anställda och kunder utan även samhället i stort, vår miljö och allas framtid. Vi är stolta över det arbete vi gjort, men det är ett arbete som aldrig tar slut och där vi tillsammans har mycket kvar att göra.

Kontakt

08-34 51 00
info@ahnbergpartners.se

Besöksadress

Wallingatan 37
111 24 Stockholm

Postadress

Box 45136
104 30 Stockholm

Anställda

Andreas Hydmark

Senior redovisningskonsult

andreas@ahnbergpartners.se

Anna Håkansson

Redovisningskonsult

anna@ahnbergpartners.se

Anne Seth

HR-chef, Partner

anne@ahnbergpartners.se

Atanasius Lenis

Redovisningskonsult

atanasius@ahnbergpartners.se

Bilal Duydu

Senior redovisningskonsult

bilal@ahnbergpartners.se

Carolina Borg

Personalchef, Partner

carolina@ahnbergpartners.se

Christoffer Blomqvist

Redovisningskonsult

christoffer@ahnbergpartners.se

Elina Karlsson Denny

Redovisningskonsult

elina@ahnbergpartners.se

Elisa Amorell

Ekonomiassistent

elisa@ahnbergpartners.se

Ferida Dzuzdanovic

Redovisningskonsult

ferida@ahnbergpartners.se

Helen Carlson

Redovisningskonsult

helen.carlson@ahnbergpartners.se

Ida Brusewitz

Redovisningskonsult

ida@ahnbergpartners.se

Jenny Cederfjord

Redovisningskonsult

jenny@ahnbergpartners.se

John Hårleman

Redovisningsassistent

john.harleman@ahnbergpartners.se

John Lindwall

Senior redovisningskonsult

john.lindwall@ahnbergpartners.se

Lovisa Lundberg

Kontorsassistent

lovisa@ahnbergpartners.se

Madeleine Bergqvist

Operativ chef, Partner

madeleine@ahnbergpartners.se

Malin Hasselhuhn

Redovisningskonsult

malin@ahnbergpartners.se

Matilda Rosenblom

Marknadschef, Kundnöjdhetsansvarig, Partner

matilda@ahnbergpartners.se

Micaela Zilén

Försäljningschef, Onboardingansvarig, Partner

micaela@ahnbergpartners.se

Olov Nordström

Redovisningskonsult

olov@ahnbergpartners.se

Robin Taubert

Redovisningsassistent

robin@ahnbergpartners.se

Samaa Almallah

HR-Partnerassistent

samaa@ahnbergpartners.se

Sandra Andervang

Redovisningskonsult

sandra@ahnbergpartners.se

Simon Åhnberg

Grundare

simon@ahnbergpartners.se

Sofia Ståhlman

Redovisningskonsult

sofia@ahnbergpartners.se

Therese Voyce

Redovisningsassistent

therese@ahnbergpartners.se

Kontakta oss

Fyll i dina kontaktuppgifter nedan så återkommer vi till dig inom kort.